• Gość w Przedszkolu

• Dzieci 5 i 6 letnie wzięłu udział w spotkaniu z Panem Darkiem tata Olgi, która uczęszcza do naszego przedszkola.

Pan Darek jest Żołnierzem IV Brygady Powietrznodesantowej.

Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy dotyczących pracy jaką wykonuje żołnierz, poznały różne akcesoria.

Dzięki uprzejmości Pana Darka dzieci mogły przymierzyć dawne i dzisiejsze chełmy i maski gazowe.

Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i przekazanie cennej wiedzy naszym przedszkolakom.

smileyZapraszamy do galerii zdjęćlaugh

• OGŁOSZENIE

• Dnia 11.01.2019/ tj. piątek/ odbędą się w przedszkolu występy dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

• godz. 12.30. - grupa Biedronki - 3 latki
            • godz. 13.00 - grupa Zajączki - 6 latki
            • godz. 13.40 - grupa Motylki - 4 latki
            • godz. 14.15 - grupa Żabki - 5 latki

Serdecznie zapraszamy winklaughheart

• Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz

szczęśliwego Nowego Roku 2019

życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Miejskiego Przedszkola nr 3

Wesołych Świat 🎄🎄🎄

• WIGILIA

• Wigilia przystrojony biały stół, zaprasza siądź z nami wraz gościu nasz

opłatekw weź i z nami dziel,

bo dzisiaj radość gości w nas.

Dzisiaj odbyła się Wigilia. Jasełka w wykonaniu 5 latków, życzenia wspólne śpiewanie kolęd, uroczysty obiad - to wszystko sprawiło że atmosfera w naszym przedszkolu była dziś magiczna.

heartheartheartlaugh

• Ubieranie przedszkolnej choinki

• Wspólna praca się opłaca laughlaugh

W holu zawitała choinka udekorowana przez przedszkolaki.

Ileż było radości wśród dzieci, od razu zrobiło się bajkowo i świątecznie.

Zapraszamy do galerii !!!

• Grupowa praca 5 latków - kolaż zgłoszony na konkurs ,, Wyraźni na drodze''.

Przedszkolaki ŚWIETNA ROBOTA yeslaugh

• 5 latki w Szkole Muzycznej

• ,,Muzyka jest czarodziejką,

która zachwyca swym brzmieniem.

Bawi melodią i rytmem.

Niezwykła siła w niej drzemie''.

W muzyczną podróż wyruszyły Nasze 5 latki. Dzieci odwiedziły Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. prof. Jerzego Żurawlewa w Bochni.

Zapraszamy do galerii zdjęć laughwinkyes​​​​​​​

• WIGILIA

• Dnia 19.12.2018 r /środa/ w przedszkolu odbędzie się spotkanie wigilijne dla dzieci z wszystkich grup.

Prosimy Rodziców o odświętne ubranie dzieci i przyniesienie opłatka.

• Mikołaj

• Dobry Święty Mikołaju

Wszystkie dzieci Cię kochają

Usiądź sobie między nami.

Obdarz dzieci prezentami.

Dzisiaj Święty Mikołaj odwiedził Nasze Przedszkole. Wszyscy byliśmy grzeczni i dostaliśmy wspaniałe prezenty.laughsmileyheart

Zapraszamy do galerii, wkrótce pojawi się wieksza ilość zdjęć !!!

• Barbórka

• Delegacja dzieci z grupy IV odwiedziła dziś Górników w dniu ich święta. Dzieci złożyły Dyrekcji Kopalni życzenia oraz zaprezentowały program muzyczno- słowny.

Zapraszamy do galerii zdjęć wink

• Teatr

• W Naszym Przedszkolu Studio Teatralne ,, Sztuka'' zrealizowało program ekologiczny w formie spektaklu teatralnego

pt. ,, SmoG Wawelski''. Spektakl sfinansowany został przez Urząd Miasta.

Zapraszamy do galerii zdjęćlaugh

• Uroczystość 100 lecia Odzyskania Niepodległości oraz Konkurs wokalny

• Dziś w Przedszkolu odbyła się Uroczystość 100 lecia Odzyskania Niepodległości. Dziękujemy za przygotowanie wspaniałego występu 6  latkom oraz Pani Paulinie Swornowskiej i Agnieszce Śmiałek.

W Przedszkolu odbył się także Konkurs wokalny. Dziękujemy i gratulujemy Wszystkim uczestnikom.

Podziękowania dla Pani Pauliny Swornowskiej i Pani  Beacie Olipra za zorganizowanie konkursu :)

Dziękujemy także za wspólne odspiewanie Hymnu o 11;11

laughheartyeswink

• Pasowanie na Przedszkolaka

• My jesteśmy przedszkolaki, maluszki kochane.

Zapraszamy Wszystkich dziś na Pasowanie. wink

W Naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste przyjęcie 3 latków do grona przedszkolaków.

Podczas występów nie mogło zabraknąć biedronkowych motywów, ponieważ 3 latki to małe Biedroneczki.laugh

Drodzy rodzice serdecznie dziękujemy Wam za każdy uśmiech i pochwały wink

Ogromne gratulacje dla dzieci - za odwagę, śmiały udział w uroczystości to dzięki nim pasowanie było WSPANIAŁE heartyes

Zapraszamy do oglądania zdjęć w najbliższym czasie pojawi się wieksza ilość zdjęć, prosimy o śledzenie galerii :)

• Polska - moja Ojczyzna

• Dzieci brały udział w ciekawym spotkaniu dotyczącym naszej Ojczyzny Polski. Brawa dla naszych przedszkolaków za udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania, odśpiewanie hymnu. laughyes.

Zapraszamy do oglądania zdjęć wink

• Pomnik

• Dzieci 4, 5 i 6 letnie pod pomnikiem ofiar zbrodni hitlerowskiej, która wstrząsneła Bochnią 18 XII 1939 r.

• Urodziny biedronek

• Serdecznie Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszego przyjęcia urodzinowego.

Było bardzo fajnie, wspólne zabawy, tańce, słodki poczęstunek, prezenciki.

Wszystko to dla Naszych małych solenizantów, którym składamy serdeczne życzenia.

laughsmileywinkheart

• Konkurs wokalny ,, Piosenką kocham moją Ojczyznę''

• Drodzy Rodzice !!!

Przypominamy   Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie udziału dziecka u nauczycieli grup do 26.10.2018r. ( tj. piątek)

Z racji ustawowego dnia wolnego 12 listopada wewnętrzny konkurs odbędzie się w piątek 9 listopada !!!!!

• Pasowanie na Przedszkolaka

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na pasowanie Przedszkolaka, które odbędzie się 8 listopada  o godzinie 10.00 w Miejskim Przedszkolu numer 3. laughwink