• Teatr 11.09.23.

• Teatr Skrzat z Krakowa " Niesforna Księżniczka".

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pierwszego spektaklu w nowym roku szkolnym.

• Wyniki konkursu

• Zdobycie 2 i 3 miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Postacie z obrazów Mistrza Jana Matejki" żywe obrazy. Zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5.

W konkursie udział brały dzieci z grup 3, 4, 5 latków.

Bardzo się cieszymy 😊😊

• Dyżur wakacyjny

• Informacja o pracy Miejskiego Przedszkola „Górniczy Kącik” nr 3 w okresie wakacji

Szanowni Rodzice

W związku z organizacją pracy przedszkola w okresie wakacyjnym informujemy, że Miejskie Przedszkole „Górniczy Kącik” Nr 3 w Bochni będzie funkcjonowało od  3 lipca 2023 r. do 31 lipca 2023 r. w godz. od 6:30 do 16: 30.

Do przedszkola na dyżur wakacyjny będzie można zgłosić dzieci wyłącznie obojga rodziców czynnie pracujących (nie przebywających w tym czasie na urlopach wypoczynkowych, urlopach macierzyńskich czy wychowawczych), uczęszczających obecnie do Miejskiego Przedszkola „Górniczy Kącik” Nr 3 oraz Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Bochni.

W miesiącu sierpniu 2023 r. nasze przedszkole ma wakacyjną przerwę funkcjonowaniu, natomiast Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na dyżur do Miejskiego Przedszkola Nr 6  w Bochni, na tych samych zasadach.

Wypełnione „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur letni” ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne będzie zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku/dzieciom należy złożyć w odpowiednim przedszkolu.

W okresie wakacyjnym przedszkole dyżurujące zapewnia dzieciom jedynie zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z możliwością pracy w grupach mieszanych .

Ze względu na organizację pracy przedszkola oraz prawo nauczycieli do przysługującego urlopu wypoczynkowego ilość miejsc w przedszkolach w okresie wakacji jest ograniczona. Decyzję o ilości miejsc w przedszkolu w czasie dyżuru wakacyjnego oraz o przyjęciu dziecka do danej placówki, podejmuje dyrektor uwzględniając realne możliwości organizacyjne przedszkola.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka/dzieci na dyżur wakacyjny zarówno w naszym  jak i drugim przedszkolu dyżurującym, jednocześnie zwracamy Państwa uwagę, iż zgodnie z art. 31 Konwencji o Prawach dziecka, rodzice powinni uwzględnić prawo dziecka do wypoczynku i czasu wolnego, poprzez zaplanowanie mu przerwy wakacyjnej co najmniej przez 1 miesiąc.

Karta do pobrania: Karta - wakacje

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

od 11 maja 2023 r. do 26 maja 2023 r. do godz. 15.00

• Żabi klon 5 latków

• Warsztaty dla dzieci zorganizowane w ramach realizacji Projektu zintegrowanego LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA " Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego". LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE19 IPC/ PL/ 000005

Kulminacyjnym punktem warsztatów było posadzenie klonu w przedszkolnym ogrodzie. Przedszkolakom pomógł w tym Pan Adam Korta- Starosta Bocheński. Drzewo otrzymało imię Żabi klon.

• Dziękujemy

• Bardzo serdecznie dziękujemy właścicielowi kwiaciarni "Magia Kwiatów" za przepiękne pelargonie, które będą ozdabiać przedszkolny ogród.

• Życzenia

• Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą pracownicy "Górniczego Kącika".

• Wyniki konkursu

• Serdecznie gratulujemy Zuzi Dylowicz z grupy "Zajączki" za zdobycie 1 miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Bajki,które łączą pokolenia" , którego organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 6 w Bochni.

Zuziu gratulacje ❤️❤️

• Wielkanoc już blisko

• Wkrótce Święta Wielkanocne. My się już cieszymy, radośnie śpiewamy, wiersze recytujemy. Wesołego Alleluja już dziś wszystkim życzymy. 🐑🐇🐣🐥🐓

• XX Powiatowy Konkurs Recytatorski " Cztery pory roku w wierszach malowane"

Organizator - Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni.

Gratulacje dla Maksymiliana z grupy 6 latków za udział i zdobycie wyróżnienia.