• Muzeum

• 5 latki w Muzeum St. Fischera. Temat zajęć Tradycje i zwyczaje wielkanocne 🐣🐤

• REKRUTACJA - POTWIERDZENIE WOLI

• Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola zobowiązani są potwierdzić wolę przyjęcia (w formie pisemnej) wrzucić do urny, w terminie  od 24 marca 2022r. do
            29 marca 2022r.
            do godz. 15.00. Brak złożenia przez rodzica potwierdzenia woli zapisu w określonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z dalszego procesu rekrutacji (utratą miejsca w przedszkolu).

• Wiosna

• Pierwszy Dzień Wiosny 💐🌳🌿 Występ w wykonaniu 5 latków. Dziękujemy za piękne przygotowanie dzieciom i Paniom 🥰 Tańcem i śpiewem przywitaliśmy Wiosnę 💐🌳.

• Wiosna

• W poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny 💐🌳🌿☀️. Oglądanie nowo postawionego pomnika Św. Kingi i Bolesława Wstydliwego upamiętniający odkrycie soli kamiennej w Bochni 1248

• Dzień babci i dziadzia

• Babcia i Dziadzio są wspaniałą mieszanką śmiechu opiekuńczych gestów pięknych opowieści i Miłości.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci i dziadzia.💐🥳🥰❤️ Samych pogodnych i radosnych dni.

• Kiermasz

• Szanowni Państwo!

Zakończyliśmy charytatywny kiermasz świąteczny dla Dawidka Wrony.

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 5964

To olbrzymi sukces!

Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę i każdy przyniesiony gadżet

W tym wyjątkowym świątecznym czasie udowodniliście Państwo, że ludzi  o wielkim sercu nie brakuje

Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które wspomogły nas swoją pracą;

Pani Beacie Stefańskiej- Obuszko

Pani Halinie Mikulskiej i młodzieży z OHP

Pani Barbarze Guzik

Pani Edycie Rudek

Pani Lidii Wojewodzie- Mroczek

Pani Agacie Załupskiej

Pani Monice Idzik

Zosi Obuszko

Basi Górskiej

Antosiowi Kozubalowi

oraz wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom przedszkola, którzy wsparli akcję rzeczowo lub finansowo.

• Uwaga

• Szanowni Państwo Drodzy Rodzice

W związku z potwierdzeniem zakażenia Covid 19 u dziecka w grupie 5 latkow Żabki, po uzyskaniu opinii organu prowadzącego oraz decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w dniach od 20 grudzień do 23 grudzień 2021r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne w tej grupie.

Zajęcia w tych dniach będą prowadzone z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

• Kiermasz

• Jesteśmy gotowi na Kiermasz zorganizowany przez nasze przedszkole, cel bardzo ważny pomoc dla 10 letniego Dawida Wrony,który walczy z cieżką chorobą. Chłopiec potrzebuje pieniądze na dalsze leczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dekoracje Bożonarodzeniowe zostały wykonane przez cały personel przedszkola.

Dobra wraca ❤️🤭 zatem Pomagajmy.