• Witamy nowy rok szkolny 2022/2023

• "W przytulnych salach, przy małych stoliczkach dzieci swe miejsca zajęły. Witaj przedszkole, nasze kochane ! Szybko wakacje minęły.

Weźmiemy do ręki pędzelki i kredki i duże kartki papieru. Malować będziemy wspomnienia z wakacji nie zwlekaj, zaczynaj swe dzieło...."

• Konkurs ''Bajkowa Zakładka"

• Rozstrzygnięcie konkursu Bajkowa Zakładka

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu zakładki są tak piękne że każdy otrzymał 1 wsze miejsce, nagrodę i pamiątkowy dyplom.

Prace wykonali Alicja W. Iga R. Eryk W. Łucja B. Zofia R. Anna K. Nikodem Ł. Milena K. Rozalia B. Liliana M.P. Lena W. Martyna N. Alicja P. Adam D. Zuzanna K. Julia W. Wiktoria K. Madzia K. Zofia B. Franciszek M. Oskar S. Antoni D. Blanka B. Anna Z. Kornelia W. Maks S. Małgorzata N.

Gratulujemy wykonania wspaniałych zakładek ♥️

• Piknik rodzinny

• Oj ale było atrakcji

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie współprace radość rodziców i naszych przedszkolaków.

• Wizyta Policji

• Wizyta Policji z Komendy Powiatowej w Bochni. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruch drogowego oraz przypomnienie zasad zachowania bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu.

PPodziękowania dla taty naszego Leosia 😊

• Wycieczka

• 6 latki odwiedziły Komendę Policji w Tarnowie. Wycieczka na długo zostanie w pamięci dzieci jazda pociągiem  zwiedzanie komisariatu ale nie tylko mogli wsiąść do radiowozu, ściągać odciski palców i wiele wiele innych atrakcji jakie zapewniła policja. Na koniec kino.

• Szkolenie

• Spotkanie z ratownikami Stowarzyszenia Rescue Team Bochnia nt. bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji. Serdecznie dziękujemy 😊

• Zielona noc

• Coż to była za noc wspaniała zabawa, całe przedszkole tylko dla 6 latków dyskoteka i najważniejsze spanie poza domem

• Zapraszamy :)

REGULAMIN WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO

KONKURSU PLASTYCZNEGO

…Nie zaginaj rogów,

używaj zakładki,

na półce mnie stawiaj,

dbaj o me okładki…”

Serdecznie zapraszamy dzieci z naszego Przedszkola do udziału w konkursie plastycznym pt. ,, Podróż do świata bajki’’.

Organizatorem wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego jest Miejskie Przedszkole Górniczy Kącik nr 3 w Bochni.

1. Cele konkursu:
            • Rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci
            • Rozbudzanie wrażliwości estetycznej dzieci
            • Uwrażliwienie na piękno literatury, wprowadzenie dzieci w świat literatury.

II. Zasady konkursu:

1. Temat konkursu : ,, Podróż do świata bajki’’.
            2. Uczestnicy : Dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Przedszkola    ,, Górniczy Kącik’’ nr 3 .
            3. Wymagania techniczne:
            1. Samodzielna twórczość plastyczna dziecka
            2. zadaniem uczestników jest wykonanie jednostronnej zakładki do książki
            3. praca może być wykonana dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.),
            4. kształt pracy dowolny,
            5. każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną pracę,
            6. na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko autora projektu, grupę przedszkolną.

4. Kryteria oceny:

- zgodność z tematem,

- oryginalność ujęcia tematu i pomysłowość,

- estetyka i staranność wykonania,

5. Komisja konkursowa: Prace konkursowe oceniane będą przez specjalnie powołaną komisję konkursową w skład, której wchodzić będą nauczyciele  z Przedszkola.

6.  Nagrody: W konkursie przewidziano nagrody niespodzianki.

7. Termin składania prac: Prosimy składać pracę u nauczycieli prowadzących poszczególne grupy do dnia: 17.06.2022r.

8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi dnia 21.06.2022r.

9. Wystawa prac : Po zakończeniu konkursu przewiduje się wystawę prac wszystkich uczestników. Wystawa zorganizowana zostanie na terenie  przedszkolnego ogrodu do wglądu dla wszystkich dzieci i rodziców.

10. Uwagi końcowe:

*Prace pozostają do dyspozycji organizatorów,

* Zdjęcia wykonanych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej

przedszkola,

*Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej przedszkola,

*Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają mgr Małgorzata Wiśniowska, mgr Andżelika Sroka, mgr Paulina Swornowska, mgr Kinga Jaszczyńska- Kozak.

• Dzień dziecka

• Cóż to był za wspaniały dzień zaczęliśmy od Kina"Yakari i wielka podróż" potem udaliśmy się na pyszne lody od Cafè espresso Lorys & Lorys za które bardzo dziękujemy bo były pyszne 😉

• Dużur wakacyjny

• Informacja o pracy Miejskiego Przedszkola  „Górniczy Kącik” nr 3 w okresie wakacji

Szanowni Rodzice

W związku z organizacją pracy przedszkola w okresie wakacyjnym informuję, że Miejskie Przedszkole „Górniczy Kącik” Nr 3 w Bochni będzie funkcjonowało od 1 sierpnia 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. w godz. od 6:30 do 16: 30.

Do przedszkola na dyżur wakacyjny będzie można zgłosić dzieci wyłącznie obojga rodziców czynnie pracujących,  uczęszczających obecnie do Miejskiego Przedszkola „Górniczy Kącik” Nr 3 oraz Miejskiego Przedszkola Nr 6.

W miesiącu lipcu 2022 r. Miejskie Przedszkole „Górniczy Kącik” Nr 3 ma przerwę w funkcjonowaniu, natomiast Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na dyżur do Miejskiego Przedszkola Nr 6  w Bochni, na tych samych zasadach. Karta zgłoszenia do pobrania jest w placówce lub tutaj:   pdf, docx

Wypełnione „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur letni” ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne będzie zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku/dzieciom należy umieścić we Wrzutni Miejskiego Przedszkola „Górniczy Kacik” Nr 3.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka/dzieci na dyżur wakacyjny zarówno w MP 3 jak i w MP 6. Karta zgłoszenia do pobrania jest w placówce lub tutaj

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

od 19 kwietnia 2022 r. do 18 maja 2022 r. do godz. 15.00.

• Wielkanoc

• Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem słoneczne i pachnące Święta Wielkanocne.

Wesołego Alleluja

Występ 6 latków ♥️♥️